20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Statybinės medžiagos

KANALINIO POLIKARBONATO LAKŠTAI  

Kanalinio polikarbonato plokštės yra su oro tarpais kanaluose, jos pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis, ypatingai atsparios smūgiams, aplinkos veiksniams bei UV spinduliams. Plačiai naudojamos stoginių, šiltnamių, terasų, švieslangių gamyboje.

MODULINIAI POLIKARBONATO LAKŠTAI (CLICK)

Stori, su oro tarpais kanaliniai polikarbonato lakštai, naudojami fasado apdailai. Plokštės išlaiko geras šilumines savybes bei praleidžia didelį šviesos srautą. Tarpusavyje susijungia be papildomų profilių, „click“ sistemos pagalba.

MONOLITINIO POLIKARBONATO LAKŠTAI

Vientisos masės polikarbonato plokštės, pasižyminčios geromis šviesos pralaidumo savybėmis, ypatingai atsparios smūgiams, UV spinduliams. Plačiai naudojamos statybos, pramonės sektoriuose.

PROFILIUOTI POLIKARBONATO LAKŠTAI

Trapecinio ir banguoto profilio polikarbonato lakštai, pasižymintys ypatingu atsparumu smūgiams, aplinkos veiksniams ir UV spinduliams. Skirtingai nei profiliuoti PVC lakštai, polikarbonato lakštai tarnauja kelis kartus ilgiau. Plačiai naudojami stogelių, terasų, šiltnamių statyboje.

PROFILIUOTI PVC LAKŠTAI

Banguoti arba trapeciniai lakštai, pagaminti iš PVC plastiko. Šiuos lakštus rekomenduojame rinktis, jei norite greitai, lengvai ir nebrangiai uždengti stoginę, terasą ar kokią kitą konstrukciją.

KANALINIO AKRILO PLOKŠTĖS

Plokštės, panašios į kanalinio polikarbonato plokštes, bet skiriasi savo estetiškumu. Didesni oro tarpai tarp kanalų, storesnės sienelės, didesnis skaidrumas suteikia plokštėms išskirtinį dizainą.

PET SKAIDRI RULONINĖ DANGA

Skaidri PET danga / plėvelė rulonuose, pagaminta iš poliesterio plastiko. Ši medžiaga idealiai tinka maisto produktams, pramonei ir statybai. Poliesterio danga yra atspari lūžinėjimams ir smūgiams.

ALIUMINIO KOMPOZICINĖS PLOKŠTĖS 

Sudarytos iš dviejų aliuminio folijos sluoksnių ir polietileno arba mineralinio, ugniai atsparaus sluoksnio. Plastiko arba mineralo sluoksnis yra plokštės viduje, o aliuminio folija jį dengia iš abiejų plokštės pusių. Fasadams skirta plokštė turi storesnį aliuminio sluoksnį ir yra dengta PVDF sluoksniu.

HPL PLOKŠTĖS

Tai aukštu slėgiu laminuotos plokštės, skirtos pastatų fasadų apdailai. Labai aukštos kokybės, atsparios saulės ir atmosferos poveikiams, lengvai apdirbamos. Šioms plokštėms nebūtini dideli minimalūs užsakomi kiekiai, todėl ypatingai tinka naudoti, kai norima išgauti spalvingą pastato dizainą.

ALIUMINIO LAKŠTAI

Iš aliuminio metalo pagamintos įvairių lydinių, įvairių storių ir matmenų aliuminio plokštės.

STANDARTINIAI ALIUMINIO PROFILIAI

Tai ekstruzijos būdu iš aliuminio metalo pagaminti įvairių standartinių formų profiliai. Kvadratiniai, stačiakampiai ir apvalūs vamzdžiai bei strypai. Profiliai ventiliacijos, reklamos, dekoravimo, automobilių, gamybos ir kitoms pramonės šakoms.

ALIUMINIO PROFILIŲ GAMYBA

Projektuojame ir gaminame aliuminio profilius pagal individualius poreikius ir spec. užsakymus. Siūlome pilnas paslaugas nuo projektavimo ir gamybos iki reikiamo apdirbimo, nudažymo ir supakavimo. Minimalus užsakymo kiekis profilio gamybai – 500 kg.

Statybinės medžiagos – Medžiagos statybai – Statybinės medžiagos

Sekite naujienas Facebook paskyroje

Statybinės medžiagos

Mūsų partneriai