20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Apie mus

Esame vieni didžiausių plastiko ir aliuminio plokščių didmenininkų Baltijos regione ir sėkmingai vykdome veiklą Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje. Mūsų siekis – pasiūlyti tik geriausius gaminius ir paslaugas. Didelė patirtis, kompetetingas personalas, moderni logistikos sistema leidžia mums lanksčiai aptarnauti klientus daugelyje sričių. Būdami rinkos lyderiais, dirbame tik su geriausiais pasaulio gamintojais. Klientus aptarnaujame iš Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje esančių atstovybių ir sandėlių, kurių bendras plotas sudaro net 11 000 kvadratinių metrų.

Sutartiniams klientams siūlome patrauklias urmines kainas, operatyvius pristatymo terminus, priimtinas bendradarbiavimo sąlygas, asmeninio vadybininko išskirtinį dėmesį ir aptarnavimą, platų sandėliuojamų medžiagų asortimentą bei daugelį kitų privalumų. Maloniai kviečiame tapti mūsų sutartiniu klientu!

Pirmoji įmonė OU Proplastik buvo įkurta 1996 metais Estijoje, Taline. Lietuvoje UAB Proplastik oficialiai buvo įkurta 2014 metais kartu su Lietuvos partneriais, įmone UAB SD prekyba, kuri nuo 2010 metų buvo pagrindinė OU Proplastik atstovė Lietuvos regione. Nuo 2014 metų UAB SD prekyba veiklą tęsia UAB Proplastik vardu.

2016 metais UAB Proplastik tapo Baltijos šalių reklamos gamintojų asociacijos nariu (BSMA – Baltic Sign Makers Association).

Nuo 2019 metų, įmonė priklauso VINK grupei, kuri veiklą vykdo net 19-oje Europos ir pasaulio šalių ir yra didžiausia plastiko plokščių distribucijos grupė pasaulyje.

vink
proplastik uab kaunas
bsma proplastik

uab proplastik kaunas
UAB Proplastik, Kaunas, Lietuva

proplastik ou tallinn
OU Proplastik, Talinas, Estija

proplastik ou tartu
OU Proplastik, Tartu, Estija

Mūsų partneriai