20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Kompozitiniai plastikai

ALIUMINIO KOMPOZITINĖS PLOKŠTĖS

Sudarytos iš dviejų aliuminio folijos sluoksnių ir plastiko (polietileno) sluoksnio. Plastiko sluoksnis yra plokštės viduje, o aliuminio folija jį dengia iš abiejų plokštės pusių. Plokštė yra lengva ir tvirta.

FASADINĖS ALIUMINIO KOMPOZICINĖS PLOKŠTĖS

Sudarytos iš dviejų aliuminio folijos sluoksnių ir polietileno arba mineralinio, ugniai atsparaus sluoksnio. Plastiko arba mineralo sluoksnis yra plokštės viduje, o aliuminio folija jį dengia iš abiejų plokštės pusių. Fasadams skirta plokštė turi storesnį aliuminio sluoksnį ir yra dengta PVDF sluoksniu.

KAPA PLASTIKO-KARTONO IR PUTŲ UŽPILDO PLOKŠTĖS

Šios plokštės yra kompozitinės ir sudarytos iš kelių medžiagų junginio. Vidurinį plokščių sluoksnį visada sudaro poliuretano putų užpildas, o išorinius – kitos medžiagos, priklausomai nuo panaudojimo aplinkybių, pvz. kartonas, plastikas, aliuminis, lipnus kartonas ir pan.

VISCOM STADUR PLOKŠTĖS

Tai kompozitinės plastiko plokštės, susidedančios iš abiejose plokštės pusėse esančių kieto plastiko sluoksnių ir viduryje esančio plastiko putų užpildo. Dėl šios sudėties plokštės yra tvirtos, turi lygų paviršių ir yra ypatingai lengvos.

ELKAMET PROFILIAI TŪRINIŲ RAIDŽIŲ GAMYBAI

Tai tūrinėms raidėms skirti profiliai, naudojami kaip apvadas tūrinėms raidėms gaminti. Jo pagalba sujungiamas ir sutvirtinamas organinis stiklas su raidės konstrukcija.

GRAVIRAVIMO PLOKŠTĖS

Laserply serijos graviravimo plokštės sukurtos specialiai apdoroti lazeriu. Dėl greito ir ekonomiško apdorojimo jos idealiai tinka pramonei, reklamai, suvenyrų gamybai ir atitinka aukštus standartus.

 

Mūsų partneriai