20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Kompozitiniai plastikai

ALIUMINIO KOMPOZITINĖS PLOKŠTĖS

Sudarytos iš dviejų aliuminio folijos sluoksnių ir plastiko (polietileno) sluoksnio. Plastiko sluoksnis yra plokštės viduje, o aliuminio folija jį dengia iš abiejų plokštės pusių. Plokštė yra lengva ir tvirta.

FASADINĖS ALIUMINIO KOMPOZICINĖS PLOKŠTĖS

Sudarytos iš dviejų aliuminio folijos sluoksnių ir polietileno arba mineralinio, ugniai atsparaus sluoksnio. Plastiko arba mineralo sluoksnis yra plokštės viduje, o aliuminio folija jį dengia iš abiejų plokštės pusių. Fasadams skirta plokštė turi storesnį aliuminio sluoksnį ir yra dengta PVDF sluoksniu.

KAPA PLASTIKO-KARTONO IR PUTŲ UŽPILDO PLOKŠTĖS

Šios plokštės yra kompozitinės ir sudarytos iš kelių medžiagų junginio. Vidurinį plokščių sluoksnį visada sudaro poliuretano putų užpildas, o išorinius – kitos medžiagos, priklausomai nuo panaudojimo aplinkybių, pvz. kartonas, plastikas, aliuminis, lipnus kartonas ir pan.

VISCOM STADUR PLOKŠTĖS

Tai kompozitinės plastiko plokštės, susidedančios iš abiejose plokštės pusėse esančių kieto plastiko sluoksnių ir viduryje esančio plastiko putų užpildo. Dėl šios sudėties plokštės yra tvirtos, turi lygų paviršių ir yra ypatingai lengvos.

ELKAMET PROFILIAI TŪRINIŲ RAIDŽIŲ GAMYBAI

Tai tūrinėms raidėms skirti profiliai, naudojami kaip apvadas tūrinėms raidėms gaminti. Jo pagalba sujungiamas ir sutvirtinamas organinis stiklas su raidės konstrukcija.

GRAVIRAVIMO PLOKŠTĖS

Laserply serijos graviravimo plokštės sukurtos specialiai apdoroti lazeriu. Dėl greito ir ekonomiško apdorojimo jos idealiai tinka pramonei, reklamai, suvenyrų gamybai ir atitinka aukštus standartus.

 

Kompozitiniai plastikai: kaip teisingai pasirinkti?

Kompozitiniai plastikai, taip pat žinomi kaip kompozitinės medžiagos, kurios susideda iš dviejų ar daugiau skirtingų komponentų, paprastai stiprių medžiagų, kurios sudaro vientisą, tvirtą struktūrą. Šios medžiagos naudojamos įvairiose pramonės šakose, nuo statybų iki transporto priemonių gamybos. Vienas iš populiariausių kompozitinių plastikų tipų yra aliuminio kompozito plokštės, kurios yra plačiai naudojamos interjerui ir eksterjerui.

3 pagrindiniai faktai apie kompozitinius plastikus:

Žemiau pateikiami 3 faktai apie kompozitinius plastikus, kurie padės geriau suprasti, kas jie yra ir kam naudojami:

  1. Stiprumas ir lengvumas. Kompozitiniai plastikai dažnai yra stipresni nei dauguma natūralių medžiagų, tokių kaip medis ar metalas, tuo pat metu būdami lengvesni.
  2. Atsparumas įtampai ir deformacijoms. Dėl jų sudėtingos struktūros kompozitiniai plastikai gali būti labai atsparūs įvairioms apkrovoms ir deformacijoms, todėl puikiai tinka naudoti įvairiose situacijose.
  3. Įvairios spalvos ir formos. Kompozitiniai plastikai gali būti pagaminti įvairių spalvų ir formų, todėl yra labai universalūs ir pritaikomi įvairioms dizaino ir inžinerijos reikmėms.

Kadangi rinkoje yra įvairių kompozitinių plastikų tipų, labai svarbu žinoti, kaip pasirinkti tinkamas medžiagas. 

Kaip pasirinkti tinkamas medžiagas?

Kai kurie patarimai ir įžvalgos, kurie bus vertingi renkantis medžiagas ir svarstant apie kompozitinį plastiką:

  • Nustatykite naudojimo sritį. Pirmas žingsnis pasirenkant tinkamas kompozitines medžiagas yra nustatyti, kokį tikslą norite pasiekti. Ar tai bus interjero dekoras, ar techninė paskirtis? Atsakydami į šį klausimą, galėsite geriau suprasti, kokią kompozitinę medžiagą reikia pasirinkti.
  • Atkreipkite dėmesį į aplinkos sąlygas. Jei kompozitinės medžiagos bus naudojamos lauke arba patirs ekstremalias sąlygas (pvz., didelės temperatūros svyravimai ar drėgmė), svarbu pasirinkti atsparias aplinkos veiksniams medžiagas.
  • Konsultuokitės su specialistais. Jei nesate tikri, kokią kompozitinę medžiagą pasirinkti, geriausia pasitarti su specialistais.

 

Tinkamų kompozitinių plastikų pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant taikymo sritį, aplinkos sąlygas ir išlaidas. Svarbu atidžiai įvertinti visus šiuos aspektus ir pasirinkti medžiagas, kurios geriausiai atitinka jūsų poreikius ir reikalavimus. Taip pat nepamirškite kokybės, nes pasirinkdami aukštos kokybės kompozitines medžiagas užtikrinsite ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Mūsų partneriai