20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Langų plėvelės

PLĖVELĖS NUO SAULĖS IR KARŠČIO

Plėvelės nuo saulės ir karščio yra puikus sprendimas, kuomet patalpose nėra oro kondicionieriaus ar jo veikimas nepakankamas. Klijuojamos ant langų, plėvelės nepraleidžia net iki 80% saulės energijos bei patalpose išlaiko vėsą, net ir esant labai aukštoms temperatūroms lauke.

ŠERKŠNO / PERTVARŲ PLĖVELĖS

Skirtos langų, pertvarų matinimui. Tai puikus sprendimas, norint atskirti erdvę ar jai suteikti privatumo. Plėvelės skirtos tiek vidaus, tiek lauko darbams.

VEIDRODINĖS PLĖVELĖS

Tai į stipresnį šviesos šaltino vaizdą atspindinčios plėvelės. Iš vienos pusės sukeliančios veidrodžio efektą, kai vaizdas atspindi lyg per tikrą veidrodį ir nėra permatomas, o iš kitos pusės plėvelė yra permatoma. Veidrodinė plėvelė leidžia stebėti kitus, patiems būnant nepastebėtiems.

VITRAŽINĖS PLĖVELĖS ORACAL 8300

Tai speciali, permatoma ir šviesą praleidžianti vitražinė plėvelė. Plačiai naudojama šviečiančios reklamos gamyboje. Siūlome rinktis iš plataus, net 32 spalvų (blizgių) pasirinkimo. Plėvelė plačiai naudojama pastatų, pertvarų stiklų ir vitražų dekoravimui.

APSAUGINĖS PLĖVELĖS

Naudojamos ant stiklų, norint apsaugoti daiktus ir žmones nuo įsilaužimų ir nelaimių. Langas su apsaugine plėvele nuo smūgio gali suskilti, tačiau liks savo vietoje ir apsaugos patalpą nuo įsilaužimų arba žmones nuo stiklo šukių.

STATINĖS ŠERKŠNO PLĖVELĖS BE PVC

Skirtos langų, vitrinų matinimui. Suteikia privatumo. Ekologiškas gaminys – plėvelės sudėtyje nėra PVC.

Mūsų partneriai