20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Filtrinė plėvelė Oracal 8500

Filtrinė plėvelė Oracal 8500 – tai speciali, šviesą praleidžianti filtrinė plėvelė šilkiniu, matiniu paviršiumi, neleidžiančiu šviesai atsispindėti. Plačiai naudojama šviečiančios reklamos gamyboje. Siūlome rinktis iš plataus, net 54 spalvų asortimento. Prieš perkant, būtina įvertinti plėvelės spalvą natūralioje šviesoje ir kaip ji atrodys apšviesta šviesos šaltinio.

Plėvelės storis – 80 mikronų, atskiriamasis popierius padengtas silikonu, 137 g/m3,  puikiai atsiskiriantis nuo plėvelės. Baltai plėvelei naudojamas šviesiai mėlynos spalvos silikoninis popierius tam, kad vizualiai balta plėvelė būtų geriau atskiriama nuo popieriaus.

Plėvelė pagaminta iš ilgalaikių akrilo klijų ir PVC plastiko. Tarnavimo laikotarpis 5-7 metai. Lengvai apdirbama ir ploteriuojama.

Taip pat siūlome plėvelės ploteriavimo, maketavimo, spaudos ir montavimo darbus.

Standartinis plėvelės plotis yra 1260 mm. Pagal spec. užsakymą galimi pločiai 1000, 630, 500 mm.

Perkant mažesnį kiekį nei pilnas rulonas, taikomas 0,30 EUR be PVM pjovimo mokestis už kiekvieną pjūvį.

e-proplastik.lt

Failo pavadinimasKalbaFailo tipasNuoroda parsisiuntimui
Oracal plėvelių katalogasEN.pdfAtsisiųsti
Oracal 8500 techininiai duomenysEN.pdfAtsisiųsti
Plėvelių klijavimo ir apdirbimo praktiniai patarimai bei instrukcijosEN.pdfAtsisiųsti
Storis80 mikronų
Eksploatacijos temperatūra, klijuojant prie aliuminio+40ºC - +90ºC
Klijų sukibimo galia
FINAT TM 1, po 24 val., prie nerūdijančio plieno
18 N/25 mm stiklas
16 N/25 mm akrilas
Susitraukimo galimybė
(FINAT TM 14)
0,2 mm maks. per ilgį
(priklijavus prie metalo)
Eksploatacijos laikotarpisiki 7 metų
Maksimalus sandėliavimo laikotarpis2 metai
Klijavimo temperatūra> +8° C
MedžiagaPVC
KlijaiIlgalaikiai akrilo klijai

Prieš klijuojant plėvelę prie paviršiaus, būtina jį paruošti paviršių taip, kad neliktų riebalų, dulkių ar kitų pašalinių veiksnių, įtakojančių plėvelės sukibimą su paviršiumi. Paviršių rekomenduojama nuriebalinti, naudojant specialias priemones. Jei paviršius yra nulakuotas ar nudažytas, turėtų būti neliečiamas mažiausiai tris savaites po paskutinio padengimo.

Plėvelę rekomenduojama klijuoti ne žemesnėje nei +10 laipsnių temperatūroje. Taip pat reikia numatyti, jog po užklijavimo per 24 valandas nebūtų staigaus temperatūros kritimo. Vis dėl to, jeigu klijavimo laiko prieš temperatūros kritimą nėra galimybės atsisakyti ar nukelti, rekomenduojama plėvelės kraštus pašildyti karšto oro fenu, jog ji geriau atlaikytų oro temperatūrų svyravimus. Jeigu po klijavimo susidaro nedideli oro burbuliukai, juos taip pat galima panaikinti karšto oro pūtiklio pagalba.

Plėvelės turi būti laikomos vėsioje, sausoje ir nuo saulės spindulių apsaugotoje patalpoje. Plėveles rekomenduojame sandėliuoti horizontalioje padėtyje. Rekomenduotinas patalpos drėgnumo santykis 40-50%. Optimaliausia laikymui temperatūra nuo +18°C iki +22°C. Nesilaikant šių sąlygų, gali suprastėti tokios plėvelės savybės, kaip lipnumas, atsiskyrimas nuo silikoninio popieriaus ar matmenų susitraukimas.

Tiems patiems projektams rekomenduojama naudoti tos pačios gamybos serijos plėveles. Dėl skirtingų gamybos partijų yra įmanomas nedidelis spalvų nuokrypis. Todėl klijuojant tą patį ar tęstinį projektą, skirtingų partijų plėveles būtina pirmiau prasitestuoti spalvų suderinamumui.

Mūsų partneriai