20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Polivinilchloridas (PVC)

PROFILIUOTI PVC LAKŠTAI
Tai įprasti banguoti arba trapeciniai lakštai, pagaminti iš PVC plastiko. Šiuos lakštus rekomenduojame rinktis, jei norite greitai, lengvai ir nebrangiai uždengti stoginę, terasą ar kokią kitą konstrukciją.

PVC PUTŲ PLOKŠTĖS
Tai ypatingai smulkių porų PVC putų plokštės, pasižyminčios šilkiniu matiniu paviršiumi, tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms.

PVC PLOKŠTĖS PENTAPRINT
Ypatingu plonumu pasižyminčios plokštės, pagamintos iš PVC plastiko. Pentaprint prekinio ženklo plokštės yra dengtos „Corona” sluoksniu, kuris paverčia medžiagą tinkama tiesioginei spaudai.

Polivinilchloridas: kur ir kada naudoti?

Polivinilchloridas (PVC) vienas iš plačiausiai naudojamų plastikų pasaulyje ir tai yra neatsitiktinai. Jo universalumas, tvirtumas ir įvairumas leidžia PVC pritaikyti daugybei pramoninių bei kasdienių poreikių. 

Polivinilchlorido tipai ir jų panaudojimas:

PVC gali būti įvairių formų, įskaitant plokštės, plėveles, juostas ir t.t. Šie skirtingi tipai skiriasi pagal storį, spalvą ir kitas savybes. Pavyzdžiui, balta PVC plokštė gali būti naudojama vidaus apdailai, o skaidri plėvele  kaip apsauginis sluoksnis ant paviršiaus.

„Proplastik“: atrask PVC patogiai internete

Mūsų gaminiai, tokie kaip PVC plėvelės, yra tinkami įvairiems projektams, nuo namų remonto iki pramoninių konstrukcijų.

Pasirinkdami „Proplastik“ jūs gaunate ne tik aukščiausios kokybės produktus, bet ir patikimus partnerius. Mūsų komanda yra pasiruošusi padėti jums rasti tinkamiausią sprendimą jūsų poreikiams. Be to, internetinė parduotuvė suteikia jums galimybę patogiai įsigyti PVC lakštus ir kitus produktus tiesiai iš jūsų namų.

Kai reikia patikimos ir kokybiškos PVC medžiagos „Proplastik“ taps patikimu pirmu pasirinkimu. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir įsitikinkite patys!

Mūsų partneriai