20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Statinės šerkšno plėvelės be PVC

Statinės langų plėvelės be PVC -„Eco Static” 

„Eco Static” plėvelė – naujovė langų uždengimų rinkoje. Ši plėvelė turi visus įprastų, plačiai paplitusių plėvelių privalumus ir kartu yra ekologiškas gaminys: jos sudėtyje nėra PVC. Pagrindinė plėvelės gamyboje naudojama sudedamoji dalis yra EVA – cheminis junginys, pasižymintis padidintu atsparumu UV spinduliams ir tinkamas naudoti sąlyčiui su maistu.
„Eco Static” plėvelė yra aukštos kokybės gaminys, skirtas langų ir kitų stiklinių paviršių dekoravimui. Ji papildo ir leidžia pakeisti tradicinius gaminius, tokius kaip užuolaidos, žaliuzės, roletai.
Statinės langų plėvelės be PVC – aplinką tausojantis, aukštos kokybės produktas, skirtas tiems, kurie ieško ne tik paprasto, bet ir tvaraus būdo papuošti savo langus ir apsisaugoti nuo smalsių kaimynų akių.
Statinei plėvelei nereikia klijų, o tik purkštuvu užtepamas plonas vandens sluoksnis ant stiklo paviršiaus.

Pagrindinės savybės, privalumai:
– Lengvai montuojamos, be klijų;
– išsklaido šviesą;
– sumažina UV spinduliuotės poveikį;
– užtikrina privatumą;
– netoksiška (sertifikuota pagal REACH);
– galima naudoti pakartotinai, skirtingai nei lipnios plėvelės, nuėmus nepalieka likučių;
– galima klijuoti ant visų lygių stiklinių paviršių (langų, dušo kabinų, vitrinų, durų ir kt.);
– yra atspari ir ilgaamžė.

Statinės plėvelės

Apsilankykite ir mūsų elektroninėje parduotuvėje

e-proplastik.lt

PavadinimasStoris, μTarnavimo
laikas
NuotraukaGalimi matmenys, m
(plotis x ilgis)
EcoStatic DES67-101 Milky 0,675x1,50m2302-4 metai x e.proplastik.lt
EcoStatic DES45-124 Splitter 0,45x1,50m2302-4 metai x e.proplastik.lt
EcoStatic DES45-135 Spring flowers 0,45x1,50m2302-4 metai x e.proplastik.lt
Statinių plėvelių katalogasEN.pdfAtsisiųsti
Statinė plėvelė

Kaip klijuoti statinio lipnumo plėvelę:

1. Paruoškite žirkles / pjaustymo peilį, gremžtuką (rekomenduojame minkštą su veltiniu) ir liniuotę.
2. Atlikite matavimus ir iškirpkite tinkamo dydžio plėvelę.
3. Nuvalykite paviršių, ant kurio bus klijuojama plėvelė
4. Apipurkškite plotą, kurį reikia apklijuoti, vandeniu (švariu arba su lašeliu indų plovimo skysčio)
5. Nuimkite apsauginį sluoksnį ir ant lango užklijuokite statinę plėvelę
6. Išspauskite vandenį iš po plėvelės, o paviršių išlyginkite ranka arba gremžtuku, stengdamiesi nesubraižyti ir nesuplėšyti plėvelės

Prieš klijuojant plėvelę prie paviršiaus, būtina jį paruošti taip, kad neliktų riebalų, dulkių ar kitų pašalinių veiksnių, turinčių įtakos plėvelės sukibiui su paviršiumi. Paviršių rekomenduojama nuriebalinti, naudojant specialias priemones. Jei paviršius yra nulakuotas ar nudažytas, turėtų būti neliečiamas mažiausiai tris savaites po paskutinio padengimo.

Matinė plėvelė turi būti klijuojama ne žemesnėje nei +10 laipsnių temperatūroje. Taip pat reikia numatyti, jog po užklijavimo per 24 valandas nebūtų staigaus temperatūros kritimo. Vis dėl to, jeigu klijavimo laiko prieš temperatūros kritimą nėra galimybės atsisakyti ar nukelti, rekomenduojama plėvelės kraštus pašildyti karšto oro fenu, kad ji geriau atlaikytų oro temperatūrų svyravimus. Jeigu po klijavimo susidaro nedideli oro burbuliukai, juos taip pat galima panaikinti karšto oro pūtiklio pagalba.

Plėvelės turi būti laikomos vėsioje, sausoje ir nuo saulės spindulių apsaugotoje patalpoje. Plėveles rekomenduojame sandėliuoti horizontalioje padėtyje. Rekomenduotinas patalpos drėgnumo santykis 40-50%. Optimaliausia laikymui temperatūra nuo +18°C iki +22°C. Nesilaikant šių sąlygų, gali suprastėti tokios plėvelės savybės kaip lipnumas, atsiskyrimas nuo apsauginės plėvelės ar matmenų susitraukimas.

Tiems patiems projektams rekomenduojame naudoti tos pačios gamybos serijos šerkšno plėveles. Dėl skirtingų gamybos partijų yra įmanomas nedidelis spalvų nuokrypis. Todėl klijuojant tą patį ar tęstinį projektą, skirtingų partijų plėveles būtina pirmiau prasitestuoti spalvų suderinamumui.

DES45-134 Hexagon

EcoStatic

Mūsų partneriai