20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Organinis stiklas (PMMA)

PLEXIGLAS XT/GS – ORGANINIS STIKLAS

Tai standartiniai organinio stiklo lakštai iš gamintojo Plexiglas, pagaminti ekstrudijos ir liejimo būdu. Labai aukštos kokybės, turi puikias optines savybes, lengvai apdirbami ir klijuojami, atsparūs UV spinduliams.

AKRYLON POLYCASA XTORGANINIS STIKLAS

Tai standartiniai organinio stiklo lakštai iš gamintojo Polycasa, pagaminti ekstrudijos būdu. Labai aukštos kokybės, turi puikias optines savybes, lengvai apdirbami ir klijuojami, atsparūs UV spinduliams.

PLEXIGLAS DC/SC SATINICE – SATININIS-MATINIS ORGANINIS STIKLAS

Tai organinio stiklo lakštai satininiu-matiniu paviršiumi iš gamintojo Plexiglas. Labai aukštos kokybės, turi puikias optines savybes, lengvai apdirbami ir klijuojami, atsparūs UV spinduliams.

PLEXIGLAS LED LED APŠVIETIMUI SKIRTAS ORGANINIS STIKLAS

Tai organinio stiklo lakštai, specialiai sukurti LED apšvietimui. Šiuose organinio stiklo lakštuose yra priemaišų (difuzorių), kurių pagalba šviesa daug geriau sklinda nei standartiniais organiniais stiklo lakštais.

PLEXIGLAS TEXTURES – RAŠTUOTAS ORGANINIS STIKLAS

Tai organinio stiklo lakštai įvairiais raštuotais ir tekstūriniais paviršiais. Labai aukštos kokybės, turi puikias optines savybes, lengvai apdirbami ir klijuojami, atsparūs UV spinduliams.

PERDIRBTAS AKRILAS – 100 % PERDIRBTI AKRILO LAKŠTAI

Tai aukščiausios kokybės lieto akrilo lakštai, kurie puikiai atlieka savo funkciją ir tarnauja taip pat ilgai, kaip ir standartiniai gryno akrilo lakštai.

Organininiu stiklu plačiai vadinamas bet koks plastiko lakštas, dažniausiai skaidrus, permatomas. Tačiau organinio stiklo plokštės gali būti įvairių rūšių.

Plačiausiai ir dažniausiai naudojami yra iš akrilo (PMMA) pagaminti organinio stiklo lakštai. Šie lakštai turi puikias apdirbimo savybes, ypatingai skaidrūs, atsparūs UV spinduliams. Tiesa, turi savybę absorbuoti vandenį. Tinka naudoti sąlyčiui su maistu.

PS (polistirenas) – šie lakštai pasižymi geresne kaina, lengvesni nei akrilo lakštai, tiesa, yra sunkiai apdirbami, gan trapūs. Nėra atsparūs lauko sąlygoms.

SAN – tai PS ir PMMA mišinys, šie lakštai sunkiau apdirbami nei PMMA, bet lengviau nei PS. Kadangi neabsorbuoja vandens, naudojant lauko sąlygomis nesideformuos.

PC (polikarbonatas) – tai smūgiams ypatingai atsparus plastikas, naudojamas tiek vidaus, tiek ir išorės darbams.

PET (poliesteris) – tai lengvai apdirbamas plastikas, dažniausiai pasirenkamas, kai reikia atsparumo smūgiams ar lenkti šaltuoju būdu. Idealiai tinka termoformavimams. Yra ekologiškas. Tinka naudoti sąlyčiui su maistu.

PVC (polivinilchloridas) – taip pat pasižymi geresne kaina, yra lengvai apdirbamas bei lankstomas plastikas, tačiau turintis melsvą atspalvį. Nėra ekologiškas.

Mūsų partneriai