20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Palečių apvadų kampai

Norėdami apsaugoti savo gaminius, naudokite kampus iš perdirbto plastiko!

Nusidėvėjimui atsparūs palečių apvadų kampai, kurie leidžia jums greičiau, lengviau ir saugiau sukrauti paletes. Jie yra pagaminti iš perdirbtų medžiagų, naudoti juos galima kol visiškai nusidėvės. Palečių apvadų kampai perdirbami daugiau nei vieną kartą.

Saugiau naudoti ir transportuoti

Visi žino, kad kroviniai juos transportuojant gali pasislinkti. Tai yra atsakomybė ir už pervežamą krovinį, o svarbiausia, už žmones, dirbančius su kroviniu.

Palečių apvadų kampai užtikrina, kad paletės nejudėtų, taip yra apsaugomas nuo poveikio ne tik krovinys, bet ir žmonės, kurie su juo dirba.

Kampai visuomet uždedami tolygiai. Šitaip sutaupoma laiko pakuojant ir išlaikomos minimalios krovinio transportavimo išlaidos.

paleciu apvadai kampai
paleciu sarnyrai
paleciu apvadai
sarnyrai
SpalvaPlastikasAprašymasNuotrauka
JuodaIš perdirbto plastikoPerdirbtas plastikas, surinktas iš gamybos likučių ir išmestų medžiagų.
Tvirtas, galima perdirbti beveik neribotą kiekį kartų.
antistatinis valiklise.proplastik.lt
ŽaliaIš perdirbto vandenyno plastikoPerdirbtas plastikas, pagamintas iš išmestų žvejybinių tinklų. Tai užtikrina, kad seni tinklai būtų surinkti ir perdirbti.paleciu apvadaie.proplastik.lt
NatūraliIš medžio plastikoMedienos ir plastiko mišinys, kuris išlietas tuo pačiu būdu kaip ir gryno plastiko variantai. Vis dėlto dėl pridėtų medienos atliekų granulių šis variantas yra ne toks tvirtas kaip kitipaleciu apvadaie.proplastik.lt

Mūsų partneriai