20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Palečių apvadų kampai

Norėdami apsaugoti savo gaminius, naudokite perdirbtą plastiką!

Gaminame nusidėvėjimui atsparius palečių apvadų kampus, kurie leidžia jums greičiau, lengviau ir saugiau sukrauti paletes. Palečių apvadų kampai perdirbami daugiau nei vieną kartą. Pirma, galite naudoti juos, kol visiškai nusidėvės; antra, jie yra pagaminti iš perdirbtų medžiagų!

Saugiau naudoti ir transportuoti

Visi žino, kad kroviniai juos transportuojant gali pasislinkti. Tai yra atsakomybė ir pervežamam kroviniui, o svarbiausia, su kroviniu dirbantiems žmonėms.

Palečių apvadų kampai užtikrina, kad paletės nejudėtų, taip pat apsaugo nuo poveikio ne tik krovinį, bet ir žmones, kurie su juo dirba.

Tuo pačiu metu kampus galima visuomet uždėti tolygiai. Šitaip sutaupoma laiko pakuojant ir išlaikomos minimalios krovinio transportavimo išlaidos.

paleciu apvadai kampai
paleciu sarnyrai
paleciu apvadai
sarnyrai
SpalvaPlastikasAprašymasNuotrauka
JuodaIš perdirbto plastikoPerdirbtas plastikas, surinktas iš gamybos likučių ir išmestų medžiagų.
Tvirtas, galima perdirbti beveik neribotą kiekį kartų.
antistatinis valiklise.proplastik.lt
ŽaliaIš perdirbto vandenyno plastikoPerdirbtas plastikas, pagamintas iš išmestų žvejybinių tinklų. Tai užtikrina, kad seni tinklai būtų surinkti ir perdirbti.paleciu apvadaie.proplastik.lt
NatūraliIš medžio plastikoMedienos ir plastiko mišinys, kuris išlietas tuo pačiu būdu kaip ir gryno plastiko variantai. Vis dėlto dėl pridėtų medienos atliekų granulių šis variantas yra ne toks tvirtas kaip kitipaleciu apvadaie.proplastik.lt

Mūsų partneriai