20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Oracal 641 plėvelė

Oracal 641 ekonominė plėvelė pagrinde naudojama reklamos gamybai. Tai viena populiariausių plėvelių, turinti platų, net 59 spalvų asortimentą, matiniu arba blizgiu paviršiumi. Ši plėvelė vadinama ekonomine dėl mažesnės kainos, taip pat jos tarnavimo laikas nėra pats ilgiausias, tačiau tinkamas ir optimalus reklamos, dekoravimo,  ženklų gamybos srityse.

Plėvelės storis 75 mikronai, atskiriamasis popierius padengtas silikonu, 137 g/m3,  puikiai atsiskiriantis nuo plėvelės. Baltai plėvelei naudojamas šviesiai mėlynos spalvos silikoninis popierius, tam kad geriau vizualiai balta plėvelė būtų atskiriama nuo popieriaus.

Oracal 641 lipni plėvelė pagaminta iš ilgalaikių poliakrilato klijų ir PVC plastiko. Tarnavimo laikotarpis – apie 3-4 metai. Lengvai apdirbama ir ploteriuojama.

Taip pat siūlome plėvelės ploteriavimo, maketavimo, spaudos ir montavimo darbus.

Standartinis plėvelės plotis yra 1260 mm. Pagal spec. užsakymą galimi pločiai: 1000, 630, 500 mm.

Perkant mažesnį kiekį nei pilnas rulonas, taikomas 0,30 EUR be PVM pjovimo mokestis už kiekvieną pjūvį.

e-proplastik.lt

Failo pavadinimasKalbaFailo tipasNuoroda parsisiuntimui
Oracal plėvelių katalogasEN.pdfAtsisiųsti
Oracal 641 techininiai duomenysEN.pdfAtsisiųsti
Plėvelių klijavimo ir apdirbimo praktiniai patarimai bei instrukcijosEN.pdfAtsisiųsti
Storis75 mikronai
Eksploatacijos temperatūra, klijuojant prie aliuminio+40ºC - +80ºC
Klijų sukibimo galia
FINAT TM 1, po 24val., prie nerūdijančio plieno
16 N/25 mm
Susitraukimo galimybė
(FINAT TM 14)
0,4 mm maks. per ilgį
(priklijavus prie metalo)
Eksploatacijos laikotarpis3-4 metai
Maksimalus sandėliavimo laikotarpis2 metai
Klijavimo temperatūra> +10° C
MedžiagaPVC
KlijaiIlgalaikiai poliakrilato

Prieš klijuojant plėvelę prie paviršiaus, jį būtina paruošti taip, kad neliktų riebalų, dulkių ar kitų pašalinių veiksnių, galinčių turėti įtakos plėvelės sukibimui su paviršiumi. Paviršių rekomenduojama nuriebalinti, naudojant specialias priemones. Jei paviršius yra nulakuotas ar nudažytas, turėtų būti neliečiamas mažiausiai tris savaites po paskutinio padengimo.

Plėvelę rekomenduojama  klijuoti ne žemesnėje nei +10 laipsnių temperatūroje. Taip pat reikia numatyti, jog po užklijavimo per 24 valandas nebūtų staigaus temperatūros kritimo. Vis dėl to, jeigu klijavimo laiko prieš temperatūros kritimą nėra galimybės atsisakyti ar nukelti, rekomenduojama plėvelės kraštus pašildyti karšto oro fenu, jog ji geriau atlaikytų oro temperatūrų svyravimus. Jeigu po klijavimo susidaro nedideli oro burbuliukai, juos taip pat galima panaikinti karšto oro pūtiklio pagalba.

Plėvelės turi būti laikomos vėsioje, sausoje ir nuo saulės spindulių apsaugotoje patalpoje. Plėveles rekomenduojame sandėliuoti horizontalioje padėtyje. Rekomenduotinas patalpos drėgnumo santykis 40-50%. Optimaliausia laikymui temperatūra nuo +18°C iki +22°C. Nesilaikant šių sąlygų, gali suprastėti tokios plėvelės savybės kaip lipnumas, atsiskyrimas nuo silikoninio popieriaus ar matmenų susitraukimas.

Tiems patiems projektams rekomenduojama naudoti tos pačios gamybos serijos plėveles. Dėl skirtingų gamybos partijų yra įmanomas nedidelis spalvų nuokrypis. Todėl klijuojant tą patį ar tęstinį projektą, skirtingų partijų plėveles būtina pirmiau prasitestuoti spalvų suderinamumui.

Mūsų partneriai