20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Stoginė automobiliui Arcadia

e-proplastik.lt

Visiems yra buvę tokių rytmečių, kai lauke blogas oras ir tenka valyti sniegą nuo automobilio arba lipti į įkaitusią transporto priemonę. „Arcadia Carport” stoginė taupo Jūsų laiką bei apsaugo Jus ir Jūsų automobilį nuo nepalankių oro sąlygų. Ji taip pat apsaugos Jūsų automobilio dažus nuo išblukimo saulėje, nereikalingų įbrėžimų ir pažeidimų. Arcadia vienguba stoginė yra daugiau nei 3 metrų pločio ir daugiau nei 2 metrų aukščio, todėl joje yra daug vietos vaikščioti bei automobiliui statyti. Ši tvirta vienaukštė stoginė atlaiko dideles sniego apkrovas. Didelio atsparumo dviejų sienelių kanalinio polikarbonato plokštės ir rūdims atsparus aliuminis rėmas užtikrina tvirtumą bei saugumą. Danga montuojama „Slide and lock” sistema, lakštai jau supjaustyti ir paruošti montuoti. Stoginė yra daugiafunkcinė ir gali būti naudojama ir kaip dengta lauko poilsio zona. Pagaminta iš 100% perdirbamų medžiagų. Gaminiui sumontuoti reikalingas tvirtas išlygintas paviršius, pavyzdžiui betoninis arba medinis pagrindas. Švarių linijų, funkcionalus dizainas. Pratęskite savo automobilio tarnavimo laiką ir mažiau laiko praleiskite rūpindamiesi savo automobiliu naudodami stoginę Arcadia.

Rėmo spalva: pilka
Danga: 6mm bronzinis kanalinis polikarbonatas
Komplekte latakai lietaus vandeniui nukreipti
Dangos šviesos pralaidumas: 10%
Atsparumas vėjo slėgiui: 100 km/h
Atsparumas sniego apkrovai: 75 kg/m²
Garantija: 10 metų

Stoginės dydis: 3,59 x 4,35m (15,6 m²)
Galimi prailginimai: 3,59 x 2,10m arba 3,59 x 0,7m.

Daugiau informacijos telefonu arba elektroniniu paštu info@proplastik.lt

Stoginė automobiliui

Inkaravimas
Pritvirtinkite stoginę prie pasirinkto paviršiaus. Konstrukciją galima lengvai perkelti. Naudojami 6 tvirti ir patvarūs 8×8 cm aliuminio stulpai.

Stoginė automobiliui

Latakai ir latakų galvutės
Integruoti latakai ir latakų galvutės leidžia lengvai nukreipti ir surinkti lietaus vandenį, tokiu būdu sukuriama tvari drėkinimo sistema.

Stoginė automobiliui

Elektromobilių įkroviklis
Elektromobiliams, kurie bus statomi po stogine, galite pritvirtinti įkroviklį ant stoginės stulpelio.

Mūsų partneriai