20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Stoginė Feria

Mėgaukitės šiltomis dienomis, vėsiomis naktimis ir kitomis maloniomis gyvenimo akimirkomis po ypač plačia Feria terasos danga. Taip pat apsaugokite savo vertybes nuo nenuspėjamų oro sąlygų ir kenksmingų UV spindulių. Stoginė turi lanksčius padėties nustatymo stulpelius, kuriais galima nustatyti reikiamą aukštį prie sienos, atstumą nuo namo ir tarp stulpelių. Stoginė pagaminta taip, kad naudodami „Click N’ Lock” sistemą, ją lengvai sumontuotų du žmonės. Garantuojame, kad surinkimas bus saugus ir paprastas, nereikia jokios patirties, specialių įgūdžių ar įrankių. Stoginė „Feria” Jūsų šeimai suteiks elegantišką, gražaus dizaino gyvenamosios erdvės priedą, kuris daugelį metų išliks tvirtas ir nerūdijantis.

Rėmo spalva: balta, pilka
Dangos spalva: skaidri, balta,
Stogo plokštės šviesos pralaidumas: 65 %
Atsparumas vėjo slėgiui: 120 km/h
Atsparumas sniego apkrovai: 150 kg/m²
Garantija: 10 metų

Galimi stoginių dydžiai:
3 x 3,07 m (9,21m²)
3 x 4,25 m (12,75m²)

Daugiau informacijos suteiksime telefonu arba elektroniniu paštu info@proplastik.lt

e-proplastik.lt
Stoginė automobiliui

Latakai ir latakų galvutės

Integruoti latakai ir reguliuojamos latakų galvutės leidžia lengvai nukreipti ir surinkti lietaus vandenį, tokiu būdu sukuriama tvari drėkinimo sistema.

stogine

Inkaravimas

Į komplektą įtraukti inkaravimo priedai. Stoginę pritvirtinkite prie pasirinkto paviršiaus, kad maksimaliai išnaudotumėte standžios konstrukcijos galimybes, padidintumėte jos stabilumą ir atsparumą atmosferos poveikiui. Pateikiami tvirti 8×4 cm aliuminio strypai.

Dangos priedai – žaliuzės

Skirtos palaikyti malonią atmosferą ilgai šviečiant saulei, sušvelninti saulės kaitrą šiltuoju metų laiku. Sukuria malonią pavėsio erdvę saulėtomis šiltomis dienomis.

Audinys: tvirtas UV spinduliams atsparus, lengvas poliesteris
Lengva sumontuoti, visa techninė įranga įtraukta į komplektą
Valymas: skalbti šaltoje skalbyklėje, be chloro baliklių
Pridedamas specialus 108 cm ilgio metalinis strypas, kad būtų lengva atidaryti ir uždaryti

Stoginė

Polikarbonato plokštės

Beveik nedūžtančios, didelio atsparumo 8 mm storio kanalinio polikarbonato plokštės yra atsparios plyšimui ir apsaugo nuo atšiaurių oro sąlygų. Jos išlaiko vientisumą, visiškai blokuoja UV spindulius, laikui bėgant neblunka, nelūžta ir išlieka tvirtos. Saugus, greitas ir paprastas surinkimas naudojant „Click ‘n Lock” technologiją. Supjaustytos plokštės jau paruoštos montuoti.

Mūsų partneriai