20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Aliuminio profilių gamyba

Aliuminio profilių gamyba

Aliuminio profilių gamba ir projektavimas pagal individualius poreikius ir spec. užsakymus.  Mes galime patenkinti įvairių klientų poreikius iš statybos, pramonės, reklamos, baldų, apšvietimo, logistikos, ventiliacijos, šildymo ir daugelio kitų verslo sričių.

Siūlome pilnas paslaugas nuo projektavimo ir gamybos, iki reikiamo apdirbimo, nudažymo ir supakavimo. Minimalus užsakymo kiekis profilio gamybai – 500kg.

Susisiekite su mumis ir detaliau aptarsime Jūsų poreikius.

Ekstruzija

Mechaninis apdirbimas

Miltelinis dažymas
aliuminio profiliu gamyba

Anodavimas
aliuminio profiliu gamyba

Plėvelės laminavimas
aliuminio profiliu gamyba

Apsauginės plėvelės dengimas
aliuminio profiliu gamyba

aliuminio profiliu gamyba
aliuminio profiliu gamyba

Ekstruzija

Ekstruzija – aliuminio profilių gamyba prasideda supjaustant aliuminio lydinio luitą į mažesnes dalis. Mažesnis luitas toliau kaitinamas inukcinėje krosnyje iki tinkamos ektruzijai temperatūros. Įkaitinintas luitas, veikiant aukštam slėgiui, toliau stumiamas pro būsimo profilio formos šabloną. Išstumtas pro šabloną, supresuotas profilis ataušinamas oru arba vandeniu.  Ekstruzijos dėka galime pagaminti bet kokios formos aliuminio profilius.

Dėka modernių technologijų gebame patiekti profilius nuo 0,8 mm storio. Ekstruzijai naudojame tik aukščiausios kokybės pasaulinių gamintojų pagamintas matricas (šablonus). Gamyboje įdiegta ISO 9001 valdymo sistema, o gaminiai atitinka Europinius standartus EN 755-9, EN 12020 ir  EN 755-2:2009 –T4-T5-T6-T64-T66.

Pagrinde dirbame su 6000 serijos lydiniais, sudarytais iš aliuminio, magnio ir silicio junginio:

• EN AW-6005. Tvirtesnis nei EN AW-6063, tinkamas suvirinimui, tačiau vidutiniškai atsparus korozijai.

• EN AW-6060. Vidutiniškai stiprus lydinys, dažniausiai pasirenkamas, kai reikia kokybiškos apdailos. Plačiai naudojamas nuotraukų, rėmelių, kokybiškų baldų, apdailos prekių ir pan. gamyboje.

• EN AW-6061. Dėka magnio ir silicio junginio, šis lydinys yra puikus pasirinkimas, kai reikia gero suvirinimo ir litavimo rezultato. Yra tvirtas, kietas, atsparus korozijai, tačiau lengvai apdirbamas mechaniškai. Plačiai naudojamas statyboje, orlaivių, jūrų laivų ir transporto priemonių komponentų gamyboje.

• EN AW-6063. Vienas populiariausių lydinių, priskiriamas šiluminiam apdorojimui tinkamų lydinių kategorijai. Ypač atsparus korozijai ir gerai tinka suvirinimui bei formavimui. Dėl smulkesnės savo struktūros įgauna gerą išvaizdą po anodavimo.

• EN AW-6082. Tvirtas ir stiprus lydinys, tačiau nėra tinkamas dekoratyviniam anodavimui. Plačiai naudojamas, kur reikalingas tvirtumas – sunkvežimių priekabų profiliuose ir grindyse.

• EN AW-6101. Atsparus korozijai, tinkamas anodavimui ir suvirinimui lydinys. Yra laidus ir atsparus mechaniniam poveikiui. Turi specifinį laidumą 55- 60% I. A. C. S., esant 20°C. Naudojamas transformatorių vamzdžių gamyboje.

• EN AW-6463. Skirtas cheminiam blizginimui anoduojant. Plačiai naudojamas dekoratyvinių juostų, reflektorių gamyboje.

Miltelinis dažymas

Pagamintus aliuminio profilius, dėka šveicariškos horizantalios miltelinio dažymo dažyklos, gamykliškai galime nudažyti pagal bet kurią RAL spalvą. Prieš dažymo procesą, profilių paviršius apdorojamas panardinant juost į devynių fazių pasyvavimosi vonią. Profiliai padengiami pasyviu žaliu chromato sluoksniu, kuris sukuria labai stiprų sukibimo sluoksnį ir apsaugo aliuminio paviršių nuo korozijos. Paviršiaus apdorojimo procesas akylai stebimas gamyklos labaratorijoje. Garantuojame, jog pasyvus sluoksnis, atitinka 1500 valandų druskos purškimo testą, kuris reiškia mažiausiai 10 metų garantiją nuo korozijos. Paviršiaus apdirbimo procesas vyksta specialioje šildymo kameroje, kurioje dėka aukštos temperatūros, miltelinis sluoksnis soliduojasi prie profilių paviršiaus. Dažymo procesas patvirtinamas kokybės sertifikatais.

Profilių padengimas dekoratyvine plėvele

Naudodami moderniausią įrangą, siūlome ir aliuminio profilių apklijavimo paslaugą PVC plėvele. Apklijavimo procesui naudojame gamintojų Renolit arba Hornschuch plėveles bei dvikomponenčius PU klijus. Apklijuotas paviršius yra ilgaamžis, atsparus aplinkos veiksniams ir UV spinduliams.

Taip pat galime profilius apklijuoti ir su medžio tekstūros plėvelėmis, kurios atrodo labai tikroviškai. Tokie profiliai plačiai naudojami durų ir langų gamyboje.

profiliu laminavimas

Anodavimas

Aliuminio profilius galime padengti plonu oksido sluoksniu. Anoduoto paviršiaus privalumai:
• apsaugo aliuminio profilio paviršių nuo korozijos;
• gaminiui suteikia estetinę išvaizdą;
• sustiprina aliuminio paviršių;
• anoduodam paviršiui galima suteikti įvairius atspalvius (sidabro, aukso, juodos, rudos ir kitų spalvų);
• anoduotas paviršius pagerina aliuminio savybes (pvz., šilumos laidumas, naudojant kaitinamąsias medžiagas).

Natural C-0

Gold C-23

Champagne C-32

Olive C-33

Inox C-45

Grey CI-63

Graphite CI-85

Brown C-34

Green CI-75

Anthracite CI-78

Claret CI-85

anodavimas
profiliu apdirbimas

Mechaninis profilių apdirbimas

Galime pasiūlyti jau mechaniškai apdirbtus pagamintus profilius, suteikiame šias papildomas paslaugas:
– Pjaustymas reikiamais ilgiais;
– CNC apdirbimo paslauga;
– Frezavimo paslauga;
– Gręžimo paslauga;
– Lenkimo paslauga;
– Guminių tarpinių projektavimas, gamyba ir įstatymas;
– Plastikinių užbaigimo profilių projektavimas ir gamyba;
– Dvipusės lipnios juostos užklijavimas.

Apsauginės plėvelės uždengimas

Ant pagamintų profilių galime užklijuoti apsauginę plėvelę su Jūsų įmonės logotipu ar prekiniu ženklu. Apsauginė plėvelė apsaugo profilius nuo susibraižymo transportavimo ar apdirbimo metu (ypač aktualu anoduotiems ir milteliniu būdu dažytiems profiliams).

Mūsų partneriai