20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Spaudos medžiagos

plevele spausdinimui

SPAUDOS PLĖVELĖS 

Aukščiausios kokybės lipnios plėvelės, skirtos plačiaformatei spaudai ir kitoms įvairioms paskirtims.

simona ultralight

PVC PUTŲ PLOKŠTĖS

Tai ypatingai smulkių porų PVC putų plokštės, pasižyminčios šilkiniu matiniu paviršiumi, tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms.

pvc plevele pentaprint

PVC PLOKŠTĖS PENTAPRINT

Ypatingu plonumu pasižyminčios plokštės, pagamintos iš PVC plastiko. Pentaprint prekinio ženklo plokštės yra dengtos “Corona” sluoksniu, kuris paverčia medžiagą tinkama tiesioginei spaudai.

tentai spaudai

TENTAI SPAUDAI

Tai viena plačiausiai naudojamų medžiagų plačiaformatei spaudai. Ši medžiaga gali būti naudojama tiek vidaus, tiek išorės sąlygomis, kadangi yra atspari plyšimui, UV spinduliams, drėgmei ar temperatūros pokyčiams.

tekstile

TEKSTILĖ SPAUDAI

Daugiausiai sintetiniai arba natūralaus pluošto tekstiliniai audiniai, skirti plačiaformatei spaudai kaip UV, sublimacija, solventas ar lateksas.

aliuminio kompozitas

ALIUMINIO KOMPOZITINĖS PLOKŠTĖS

Sudarytos iš dviejų aliuminio folijos sluoksnių ir plastiko (polietileno) sluoksnio. Plastiko sluoksnis yra plokštės viduje, o aliuminio folija jį dengia iš abiejų plokštės pusių. Plokštės yra lengvos ir tvirtos.

gofroplatikas spaudos medžiagos

POLIPROPILENAS (PP)

Ekstrudiniu būdu pagamintos, kokybiškos daugiasluoksnės polipropileno plokštės. Dėl savo lengvumo plačiai naudojamos reklamos, plačiaformatės spaudos, pakuočių gamybos srityse.

kapa plokstes

KAPA PLASTIKO-KARTONO IR PUTŲ UŽPILDO PLOKŠTĖS

Šios plokštės yra kompozitinės ir sudarytos iš kelių medžiagų junginio. Vidurinį plokščių sluoksnį visada sudaro poliuretano putų užpildas, o išorinius – tam tikros medžiagos priklausomai nuo panaudojimo aplinkybių (pvz., kartonas, plastikas, aliuminis, lipnus kartonas ir pan.).

viscom stadur

VISCOM STADUR PLOKŠTĖS

Tai kompozitinės plastiko plokštės, susidedančios iš abiejose plokštės pusėse esančių kieto plastiko sluoksnių ir viduryje esančio plastiko putų užpildo. Dėl šios sudėties plokštės yra tvirtos, turi lygų paviršių bei yra ypatingai lengvos.

kortono plokste

VIENTISO KARTONO PLOKŠTĖS – KATZ BOARD

Šios plokštės pagamintos iš medžio/kartono plaušo ir laminuotos baltu popieriumi iš abiejų pusių. Tai puiki ekologiška medžiaga reklamos pramonei ir optimalus sprendimas, norint pakeisti medžiagas iš plastiko ar putplasčio.

koreto kartono plokste

KORĖTO KARTONO PLOKŠTĖS

Šios plokštės pagamintos iš korėto kartono užpildo ir laminuotos baltu kartonu iš abiejų pusių. Tai puiki ekologiška medžiaga reklamos pramonei ir optimalus sprendimas, norint pakeisti medžiagas iš plastiko ar putplasčio.

fanera spaudai

LENGVOS FANEROS PLOKŠTĖS SPAUDAI – BANOVA DIGITAL

Tai standartinės Banova Plus plokštės su papildomu specialiu sluoksniu, užtikrinančiu nepriekaištingą tiesioginę spaudą ir dažų sugėrimą.

Spaudos medžiagos | Medžiagos spaudai
Sekite naujienas Facebook paskyroje

Spaudos medžiagos

Mūsų partneriai