20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Medžiagos reklamai

akrilo vamzdziai

AKRILO STRYPAI IR VAMZDŽIAI

Tai iš organinio stiklo pagaminti vamzdžiai ir strypai, kurie turi geras optines savybes, atsparūs UV spinduliams, gali būti naudojami tiek išorės, tiek vidaus sąlygomis.

klijai organiniui stiklui

KLIJAI ORGANINIAM STIKLUI – ACRIFIX

Tai specialūs, aukščiausios kokybės klijai, skirti nepriekaištingam organinio stiklo klijavimui. Šie klijai pagaminti Vokietijos gamintojo Evonik, kuris gamina ir žinomiausius organinio stiklo lakštus Plexiglas.

simona ultralight

PVC PUTŲ PLOKŠTĖS

Tai ypatingai smulkių porų PVC putų plokštės, pasižyminčios šilkiniu matiniu paviršiumi, tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms.

pvc plokste

PVC PLOKŠTĖS PENTAPRINT

Ypatingu plonumu pasižyminčios plokštės, pagamintos iš PVC plastiko. Pentaprint prekinio ženklo plokštės yra dengtos „Corona” sluoksniu, kuris paverčia medžiagą tinkama tiesioginei spaudai.

monolitinis polikarbonatas

MONOLITINIO POLIKARBONATO LAKŠTAI

Vientisos masės polikarbonato plokštės, pasižyminčios geromis šviesos pralaidumo savybėmis, ypatingai atsparios smūgiams, UV spinduliams. Plačiai naudojamos statybos ir pramonės sektoriuose.

axpet plokstes

POLIESTERIO LAKŠTAI – AXPET (aPET)

Termoplastinio poliesterio lakštai. Ši medžiaga idealiai tinka reklamai, medicinai, sąlyčiui su maistu, pramonei ir statybai. Axpet plokštes galima lenkti šaltuoju būdu.

makrolon

POLIESTERIO LAKŠTAI – VIVAK (PET-G)

Termoplastinio poliesterio lakštai. Ši medžiaga, kaip ir poliesterio lakštai Axpet, idealiai tinka reklamai, medicinai, sąlyčiui su maistu, pramonei ir statybai. Vivak plokštės pagamintos iš PETG dervos ir puikiai tinka termoformavimui.

aliuminio kompozitas

ALIUMINIO KOMPOZITINĖS PLOKŠTĖS (AKP)

Sudaryta iš dviejų aliuminio folijos ir plastiko (polietileno) sluoksnio. Plastiko sluoksnis yra plokštės viduje, o aliuminio folija jį dengia iš abiejų plokštės pusių. Plokštė yra lengva ir tvirta.

aliuminis

ALIUMINIO LAKŠTAI

Iš aliuminio metalo pagamintos įvairių lydinių, įvairių storių ir matmenų aliuminio plokštės.

aliuminio profiliai

STANDARTINIAI ALIUMINIO PROFILIAI

Tai iš aliuminio metalo ekstruzijos būdu pagaminti įvairių standartinių formų profiliai. Kvadratiniai, stačiakampiai ir apvalūs vamzdžiai bei strypai. Profiliai ventiliacijos, reklamos, dekoravimo, automobilių, gamybos ir kitoms pramonės šakoms.

aliuminio juostos

ALIUMINIO JUOSTOS RULONUOSE

Tai iš aliuminio metalo pagamintos įvairių lydinių, įvairių storių ir matmenų juostos, suvyniotos į skirtingo diametro ritinius.

polistirolio plokštės

POLISTIROLIO PLOKŠTĖS (HIPS)

Tai guma modifikuoti polistirolio lakštai, sustiprintu paviršiumi, lengvai apdirbami ir termoformuojami.

gofroplatikas spaudos medžiagos

POLIPROPILENAS (PP)

Tai ekstrudiniu būdu pagamintos kokybiškos daugiasluoksnės polipropileno plokštės. Dėl savo lengvumo plačiai naudojamos reklamos, plačiaformatės spaudos, pakuočių gamybos srityse.

kapa plokstes

KAPA PLASTIKO-KARTONO IR PUTŲ UŽPILDO PLOKŠTĖS

Šios plokštės yra kompozitinės ir sudarytos iš kelių medžiagų junginio. Vidurinį plokščių sluoksnį visada sudaro poliuretano putų užpildas, o išorinius sluoksnius – tam tikros medžiagos, priklausomai nuo panaudojimo aplinkybių, pvz. kartonas, plastikas, aliuminis, lipnus kartonas ir pan.

viscom stadur

VISCOM STADUR PLOKŠTĖS

Tai kompozitinės plastiko plokštės, susidedančios iš abiejose plokštės pusėse esančių kieto plastiko sluoksnių ir viduryje esančio plastiko putų užpildo. Dėl tokios sudėties šios plokštės yra tvirtos, turi lygų paviršių ir yra ypatingai lengvos.

elkamet profils

ELKAMET PROFILIAI TŪRINIŲ RAIDŽIŲ GAMYBAI

Tai tūrinėms raidėms skirti profiliai, naudojami kaip apvadas tūrinėms raidėms gaminti. Jo pagalba sujungiamas ir sutvirtinamas organinis stiklas su raidės konstrukcija.

dvipusio lipnumo juosta

DVIPUSĖS LIPNIOS JUOSTOS

Tai iš tam tikros medžiagos pagaminta nešamoji juostelė ar plėvelė, iš abiejų pusių dengta tam tikro tipo klijais, ir iš išorės dengta apsaugine plėvele.

Medžiagos reklamai – Reklamos gamybos medžiagos – Reklamos medžiagos
Sekite naujienas Facebook paskyroje.

Medžiagos reklamai

Mūsų partneriai