20 metų patirtis!

Medžiagos statybai, reklamai, gamybai ir spaudai

Fasado apdaila

ALIUMINIO KOMPOZICINĖS PLOKŠTĖS fasado apdailai

Sudarytos iš dviejų aliuminio folijos sluoksnių ir polietileno arba mineralinio, ugniai atsparaus sluoksnio. Plastiko arba mineralo sluoksnis yra plokštės viduje, o aliuminio folija jį dengia iš abiejų plokštės pusių. Fasadams skirta plokštė turi storesnį aliuminio sluoksnį ir yra dengta PVDF sluoksniu.

HPL PLOKŠTĖS

Tai aukštu slėgiu laminuotos plokštės, skirtos pastatų fasadų apdailai. Labai aukštos kokybės, atsparios saulės ir atmosferos poveikiams, lengvai apdirbamos. Šioms plokštėms nebūtini dideli minimalūs užsakomi kiekiai, todėl tinka naudoti, kai norima išgauti spalvingą pastato dizainą.

MODULINIAI POLIKARBONATO LAKŠTAI (CLICK)

Stori, su oro tarpais kanaliniai polikarbonato lakštai, naudojami fasado apdailai. Plokštės išlaiko geras šilumines savybes bei praleidžia didelį srautą šviesos. Tarpusavyje susijungia be papildomų profilių „click“ sistemos pagalba.

Fasado apdaila

Kaina. Tai vienas iš svarbesnių aspektų, renkantis fasado apdailos medžiagas. Pigiausias sprendimas yra tinkuotas fasadas, jis turbūt populiariausias fasado apdailos pasirinkimas. Visgi, renkantis fasado apdailą, kaina neturėtų būti pats svarbiausias aspektas. Pavyzdžiui, tinkuojamas fasadas yra sunkiai prižiūrimas ir valomas, greitai praranda savo pirminę išvaizdą, taip pat nėra patvarus ir ilgaamžis. Todėl renkantis fasado dangą, rekomenduojama rasti vidurį tarp kainos, kokybės, patvarumo ir ilgaamžiškumo.

Ilgaamžiškumas. Išimtimi ilgaamžiškumui reikėtų laikyti medines dailylentes. Žinoma, tinkamai padengtos ir prižiūrimos jos gali tarnauti iki dešimtmečio ar ilgiau. Kitų tipų dailylentės yra mažiau lepios priežiūrai – tiek plastiko, tiek fibrocemento dailylentės yra ilgaamžės (tiesa, plastikinių dailylenčių paviršius truputį blogiau išlaiko lauko sąlygų pokyčius). Tinkas gali laikyti net iki kelių dešimtmečių, jeigu viršutinis sluoksnis buvo labai kruopščiai ir profesionaliai nutinkuotas. Klinkeris ir plytos yra bene patvariausios medžiagos, galinčios be papildomos priežiūros laikyti ne vieną dešimtį metų. Aliuminio kompozicinės plokštės taip pat gali laikyti kelis dešimtmečius. Jų ilgaamžiškumas labai priklauso nuo jų padengimo. Ilgaamžiškiausios yra padengtos PVDF sluoksniu, kuriam gamintojai suteikia bent 15 metų garantiją. HPL plokštės – taip pat ilgaamžė fasado apdaila, jos padengos specialiu sluoksniu, kurio pagalba daugelį metų danga išlaiko nepakitusias spalvas bei formas.

Sekite mus Facebook paskyroje.

Mūsų partneriai